людям із порушенням зору
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛИСИЧАНСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Стаціонарна допомога

вул. Ломоносова, 2в, м.Привілля, Луганській області.

Доїхати до стаціонарного відділення ЛОПЛ можна, маршрутним автобусом №206, від центрального ринку м.Лисичанськ. Зупинка м.Привілля, лікарня.

Прийом пацієнтів на госпіталізацію здійснюється цілодобово.

Прийом відвідувачів завідувачами відділень понеділок-п'ятниця з 11.00 до 13.00.

Планова госпіталізація пацієнтів здійснюється за направленням лікарів-психіатрів.

При надходженні при собі мати документ, що засвідчує особу (паспорт), направлення на госпіталізацію, постільні приналежності, предмети особистої гігієни.

Шановні відвідувачі !!!

Відвідування пацієнтів бажано здійснювати з 10.00 до 13.00 і з 16.00 до 18.00.

Перелік продуктів, дозволених для передачі хворим в відділення Лисичанської обласної психіатричної лікарні: кисломолочні продукти, сир, сир, соки, вершкове масло, овочі, фрукти, солодощі, яйця. Продукти приймаються в невеликій кількості і в поліетиленовому пакеті.

Категорично забороняються: гострі і ріжучі предмети, алкогольні напої, ковбаси, торти, гриби, консерви домашнього приготування, а також продукти в скляному посуді.